02/2023

Maestro dhe Olta xhelozë për lidhjen Kristi-Keisi?
3 banorë të “BBV2” shkojnë në nominim, ja cilët janë ata!
Banorët e “BBV2” më pak të preferuar do të jenë të nominueshëm, ja cilët janë ata!
Cilët janë banorët më të preferuar nga publiku këtë javë në “BBV2”!
“Më e shëmtuara e bërë ndonjëherë…”, Kristi i kthehet ashpër Oltës!
Një ultimatum nga Vëllai i Madh, ja çfarë përmbante zarfi i zi!
“Të kam mbrojtur dinjitetin…”, ‘përplasje’ e ashpër mes Kristit dhe Oltës!
Ka nisur tashmë pushimet në Bali, Xhensila Myrtezaj na tregon momentin e ëmbël me të bijën!
“Po t’i kishte ndodhur vajzës tënde?”, Zhaklin debaton me Armaldon!
“Nëse kjo do u kishte ndodhur vajzave tuaja, çfarë do bëje?”, Zhaklin ‘përplaset’ me Ermionën!
“Më thua që bëj kot…”, Kiara ia thotë në sy Luizit!
“Nëse kjo do i ndodhte motrës tënde…”, Zhaklina i kthehet Luizit!
Nuk do ta besoni të papriturën që i ndodhi Ardit Çunit…
“Në një vend ku ka vetëm qenë rrugësh, po ndiejmë nevojën ta mbushim me kafshë ekzotike…”
Rritet çmimi i patentës, ndërkohë makina mësohet në rrugë…
Nuk do ta besoni se cila është gjëja më e keqe që mund t’i ndodhë një çifti në pragë martese…
A po rriten fëmijë që u plotësohen të gjitha dëshirat?
Një ‘babysitter’ si Fjoralba Ponari, moderatorja poston foto me vogëlushin e Einxhel Shkirës!
“McGonigal” nuk ndikon marrëdhëniet! Flet Escobar nga DASH: Shqipëria aleate solide!
Tjetër tërmet 3.3 ballë, epiqendra në Detin Adriatik!
Einxhel Shkira na tregon se çfarë i ka dashur që të ndryshojë në rutinë për shkak të vogëlushit të saj!
Anaid Kaloti: “Berti dhe Sabiani, krushqit që kanë nxjerrë shpatat!”
“Nëse përjashtohet Luizi…”, Armaldo bën deklaratën e papritur në lidhje me zarfin e zi!
Sondazhi i TAR/ Kush është banori/ja juaj i/e preferuar?
Presidenti i Meksikës akuzon SHBA për ‘ndërhyrje’ në çështjet e reformës elektorale !
11 qytetarë të infektuar me Covid gjatë 24-orëve të fundit në vend, 4 të shtruar në spital!
Ukraina kërkesë OKB-së dhe Turqisë: Nisni bisedimet për të zgjatur marrëveshjen e grurit!
Mbërrin në shtëpinë e “BBV2” një zarf i zi, por për cilin nga banorët është?
Tërmet 4 ballë mes Elbasanit dhe Lushnjës, lëkundja ndihet edhe në Tiranë!
“Une dhe ti”, mos ndoshta Loredana sapo pranoi se është e dashuruar?
Kurti për dialogun: Do të ketë shumë bisedime jo të kollajshme!
Aksident me vdekje në aksin Mamurras-Fushë Krujë, humb jetën 60-vjeçari!
Në vendin tonë kanë filluar bien autobusë nga qielli…
Për çfarë duhet patenta në Shqipëri?
Pija çudibërëse, e cila ndihmon trupin tuaj të luftojë sëmundjet e zemrës dhe kancerin!
Brazili dërgon ushtrinë për të larguar kërkuesit e mineraleve nga tokat indigjene të Amazonës !
Stoltenberg: Anëtarësimi i Finlandës dhe Suedisë në NATO është prioritet kryesor!
Shumica e nënave i heqin nga gjiri foshnjat e tyre në moshën e gabuar, ja 3 shenjat që fëmija juaj është gati…
Escobar: Diskutimet për Asociacionin duhet të nisin menjëherë!