04/2023

Pse duhet ta fitojë Big Brother VIP? Deamishel jep argumentet e saj
Çfarë nuk i pëlqen te vetja? Deamishel: S’dua të jem kaq e urtë
Deamishel: Kam dëshirë të moderoj një emision në Top Channel
Deamishel: Unë e kam shok Kristin, ai nuk më ka shoqe
“Dy herë kam dashur të dal nga shtëpia”, Deamishel: U bënë të gjitha bashkë
Deamishel kujton ndjesinë që përjetoi nga reagimi i Luizit pas eliminimit të Efit: U mpiva
Deamishel tregon arsyen pse vendosi të mos shkojë te dasma e Luizit dhe Kiarës
“U bëra lëmsh me Amosin”, Deamishel tregon ‘pishmanin’ e vetëm të këtij “Big Brother-i”
Deamishel tregon ndryshimin e saj në Big Brother: Jam pjekur shumë
Rrugëtimi më i paharrueshëm dhe plot me të papritura për finalistin e BBV, Krist Aliaj Dragot!
A do të ketë një rikthim mes tij dhe Keisit? Kristi përgjigjet për herë të parë!
Nga Olta te Armaldo pastaj tek Luizi, Kristi shpjegon arsyen!
1 në 4 emigrantë po rikthehen, qeveria i pret me programe integrimi
“Efin e kam dashur sa Kiarën…”, Luizi bën deklaratën e papritur në “BBV- Live nga shtëpia”!
Nuk flet më me Einxhel Shkirën, Beniada Nishani tregon çfarë ka ndodhur mes tyre!
Punëtorët e spangos për bujqësi, kërkesa ka plot, por jo krah pune
Tregu i punës në Shqipëri, orientim drejt modeleve të reja ekonomike
Harta e re gjyqësore, më 1 maj “shkrihen” 9 gjykata e prokurori
Shqipëri, shqetësime mbi zhvlerësimin e euros dhe pasojat në ekonomi
Çfarë marrëdhënie do ketë Efi me Oltën pas mbarimit të “BBV2”?
Mes Kejvina Kthellës dhe Tea Trifonit, ja cilën do të takojë Luiz Ejlli pas daljes nga “BBV2”!
Nuk flet më me Kiara Titon? Armaldo Kllogjeri zbulon të vërtetën!
Kukësi rrezikon rënien, merr 1 pikë me Teutën! Trajneri Rrahmani: Lojtarët në tension nga drejtuesit
Çfarë do të bëjë Luiz Ejlli pas mbarimit të “BBV2”?
Mes Belgjikës dhe Shqipërisë, Kristi zbulon se çfarë do të bëjë pas mbarimit të “BBV2”!
“Me aq lekë sa ka bërë ai…”, Armaldo Kllogjeri flet për Luiz Ejllin dhe dasmën e tij me Kiara Titon!
Motoçiklistët e Rusisë “Ujqërit e natës” pritet të kalojnë nëpër Serbi
“Nuk do të marr më pjesë në…”, ja vendimi i papritur i Luiz Ejllit!
Luiz Ejlli i bën dedikimin e veçantë Kiara Titos në “BBV- Live nga shtëpia”!
Kush meritonte finalen nga ish-banorët e “BBV2” sipas Luiz Ejllit?
Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, njëra përfundon në lokal
Erdogan përballë “zgjedhjeve më të vështira”
Luiz Ejlli tregon se kush janë katër banorët e “BBV2” që i ka dashur me të vërtetë!
Ndryshe nga meshkujt e tjerë shqiptarë, cilat ishin vështirësitë e Krist Aliaj në “BBV2”?
Sot në finale, por si do ishte ndjerë Krist Aliaj nëse nuk do e kishte rikthyer bileta e kthimit në “BBV2”?
Kërkime në Greqi për portugezin, bashkëpunim me homologët për kapjen e Ruben Saraiva
“Bëmë rrugën Shkodër-Velipojë dhe të Thethit”/ Rama në Shirokë: Nuk e bënë ata që kanë marrë votat
“Tani që jam në fund…”, çfarë ka ndërmend të bëjë Efi Dhedhes?
Burg për Kreshnik Kurtin, “shitësit e floririt” pastronin para në Itali dhe Shqipëri