06/2023

“Në kuadër të dashurisë”, lidhje live nga sheshxhirimi në Korçë!
Madonna vazhdon të ketë probleme shëndetësore, e pafuqishme për t’u ngritur nga shtrati!
“Po kush je ti mi?!”/Ronaldo Sharka acarohet live në emision!
“Pse ke ti dhe nuk kam unë…”/Zonja e irrituar për thashethemet!
Pse nuk kanë dalë shumë thashetheme për Luizin?!
Kush është mosha e cilësuar “thashethemaxhie”?!
Tirana në bazë të thashethemeve ndahet me zona…
Ndeshje gladiatorësh në Koloseun e famshëm/Çfarë ka propozuar Italia për Elon Musk dhe Mark Zuckerberg?!
Hetim për të zhdukurit në Siri që nga nisja luftës, OKB miraton krijimin e organizatës!
Ukraina në deficit buxhetor! 1.34 miliardë dollarë më pak në arkën e shtetit midis janarit dhe majit!
Tani e dokumetuar, Aire apo Wolf si do të quhet djali i vogël i Kylie Jenner?!
Kryeministri Rama për Der Spiegel: Nëse muxhahedinët duan luftë, duhet të largohen nga Shqipëria!
“Nga 3,362 targa të skanuara, 392 janë debitore”/ Gonxhja thirrje drejtuesve të mjeteve: Mos qarkulloni pa kolaudim, siguracion dhe pa shlyer taksat!!
Përmbyllet projekti “ORKA”/ 328 persona nën hetim! 2.8 tonë kokainë e sekuestruar dhe 128 urdhër-arreste të lëshuara!
“Zgjohet” Macron, braktis samitin e BE-së pas protestave! Mblidhet me urgjencë qeveria!
Ja si ta ktheni në gjendje normale telefonin tuaj të nxehur nga temperaturat e larta!
Miratohet dekreti, Rusia do të rrisë pagat ushtarake me 10.5%!
Të shtëna në aeroportin e Kishinauit! Nuk u lejua të hynte në Moldavi, rusi vret me armë dy persona!
Vala e të nxehtit “pushton” Meksikën, të paktën 100 të vdekur!
Zelensky urdhëron forcimin e ushtrisë në Veri! Inteligjenca ushtarake: Rusia mund të jetë duke luajtur ‘lojë’!
“Në Kuadër Të Dashurisë”, nga tetori në kinema….
Zbulohet i ftuari special në episodin e fundit të këtij sezoni në “Më lër të flas”!
Ledri Vula, DJ Dagz dhe vip-at e tjerë të showbiz-it që janë baballarë të përkushtuar…
Vetë Shakira tregon për herë të parë se si e ka zbuluar se Pique e tradhtonte…
Edicioni kryesor informativ 30/06/2023
Ja përfitimet shëndetësore të konsumimit të peshkut…
Këto janë disa nga përfitimet shëndetësore të mangos!
Njihuni me përfitimet shëndetësore të portokallave…
Alan Arkin, aktori fitues i çmimit Oscar dhe ylli i ‘Little Miss Sunshine’, ndërron jetë në moshën 89-vjeçare!
A ka përfitime shëndetësore nga ngrënia e oktapodit?
Zbuloni arsyet pse ullinjtë janë të shëndetshëm për ju!
Përfundon rinumërimi për bashkinë Kuçovë, 15 vota më pak nga 18 kutitë e 14 majit!
Rriten tensionet në Lindje! Polonia në “gjurmët” e Bjellorusisë: Do të mbajë armë bërthamore amerikane!
Njihuni me disa nga përfitimet shëndetësore të pirjes së ujit të nxehtë!
Sonte në “Më lër të flas”, lidhje live me sheshxhirimin e filmit nga Korça!
Komisioneri Publik ankimoi vendimin e KPK për Alfred Ballën, reagon kreu i KLP!
Ja disa arsye për ta nisur ditën me ujë me limon!
Mitrovica e Veriut i bashkohet Asociacionit të Komunave të Kosovës!
Viti akademik nis më 2 tetor, Kushi: Maturantët nuk do kenë më 3 raunde regjistrimi për në universitet!