Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Love & Sex Sex

3 shenjat e Zodiakut që janë ‘të fiksuara’ pas filmave pornografikë!

Nëse nuk keni parë kurrë porno me partnerin/en tuaj, ja vlen që ta provoni njëherë. Terapistja e marrëdhënieve seksuale Carolina Pataky shprehet se:

Pornografia mund të jetë një mënyrë argëtuese për të hapur rrugët e komunikimit me partnerin/en rreth fantazive tuaja, mënyrave dhe lojërave seksuale që mund të përfshiheni. 

Më poshtë, ju tregojmë 3 shenjat e Zodiakut që e kthejnë dhomën e gjumit në një skenë pornografie.

Dashi

Të lindurit e shenjës së Dashit priren të jenë shumë të dhënë nga ana seksuale dhe dëshirave të tyre. Ata janë pasionantë, argëtues dhe nuk do të hezitojnë të eksplorojnë në shtrat. Në fakt, kjo shenjë e udhëhequr nga Marsi ka tendencë të ketë një pasion shumë të madh për të përmirësuar vazhdimisht jetën e tyre seksuale. Nëse ata mendojnë se të parit porno në dhomën e gjumit do t’ju ndihmojë të bëni gjëra më interesante gjatë marrëdhënies, ata do ta bëjnë. Dashi e do me të vërtetë kënaqësinë e partnerit/es së tij dhe do t’i kushtojë vëmendje të madhe kësaj. Ata priren të jenë shumë të gatshëm, ndaj mund të mos e shikoni as gjysmën e video-s para se të fokusoheni tek njëri-tjetri.

Binjakët

Binjakët janë një shenjë shumë kurioze. Meqenëse ata udhëhiqen nga Mërkuri, i cili merret me mendimet dhe komunikimin, ata priren të jenë shumë të drejtpërdrejtë dhe të mendojnë mirë kur bëhet fjalë për seksin. Binjakëve ju pëlqen të flasin për aktin seksual para se të kryejnë marrëdhënie, dhe gjithashtu do t’i pëlqente të dinte për llojet e pornografisë që partnerit/es së tyre i pëlqen.

Shigjetari

Shigjetari sundohet nga Jupiteri, gjë që i bën ata të jenë gjithmonë në kërkim të më të mirës. Si aventurierët e zodiakut, ata janë të gatshëm të provojnë gjithçka të paktën një herë, veçanërisht kur bëhet fjalë për seksin. Ata do të përdorin pornografinë si një mënyrë për të bindur partnerin e tyre që të provojë diçka të re, qoftë një skenar me role apo dhe një pozicion të ri.