Celebrities Film & Tv

8 nga antagonistët më seksi të filmave ndër vite!

Kur bëhet fjalë për filmat dhe shfaqjet televizive, të gjithë kthejmë sytë nga heronjtë, duke shpresuar për një jetë të lumtur përgjithmonë. Megjithatë, nuk mund të mos biem në dashuri me disa të këqij nga filmat tanë të preferuar. Pavarësisht se sa akte të rrezikshme kryejnë ose sa të këqija janë, diçka na tërheq drejt këtyre keqbërësve seksi dhe gjithçka që mund të bëjmë është të ndiejmë atë dashuri/urrejtje konfliktuale për ta.

Më poshtë ju rendisim disa nga antagonistët më seksi të filmave ndër vite dhe besojmë se do të jeni shumë dakord me ne.

1. Tyler Durden, Fight Club

2. Maleficent, Maleficent

 

3.Loki, Marvel Cinematic Universe

4.Harley Quinn, DC Extended Universe

5. Draco Malfoy, Harry Potter (Film Series)

6. Poison Ivy, Batman & Robin

7.Damon Salvatore, The Vampire Diaries

8.Madison Lee, Charlie’s Angels: Full Throttle

Tani qasja jonë në internet është shumë e madhe dhe mjaft e domosdoshme. Të gjithë duam që të jemi mjaft të informuar në lidhje me gjithçka që ndodh. Një vëmendje të shtuar sa i përket botës së personave të famshëm mori gjyqi mes aktorit të “Pirates of the Caribbean”, Johnny Depp dhe ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard, përfshirja gjithashtu e miliarderit Elon Musk në këtë çështje apo incidenti i ndodhur gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscars 2022” mes Will Smith dhe Chris Rock kanë bërë goxha bujë.

E keni menduar ndonjëherë apo e keni pyetur veten se cilët janë yjet më të klikuar në internet deri më tani?!