Rezultatet e kërkimit: saimir tahiri

Vodhi fondet sociale, Spiro Ksera humbet betejën me drejtësinë shqiptare!
Ish ministri Tahiri kërkon ulje të dënimit: Të njihet shërbimi i provës
Drejtorët e policisë në 32 vjet pluralizëm, Rama nuk gjen qetësi, 4 shkarkime gjatë qeverisjes!
Dosja Habilaj, pranga ish-shefit të Policisë së Dhërmiut!
Saimir Tahiri transferohet në Lushnje, lë burgun e Fierit për Kosovën
PD kërkon dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi!
TAHIRI 3 – Episodi i fundit i “Vintage”
Tahiri 2
Tahiri
GJKKO lë në burg ish truprojën e Tahirit, akuzohet për trafik ndërkombëtar droge
“Trafik droge dhe krim i organizuar”, ekstradohet nga Gjermania ish-truproja i Saimir Tahirit; nesër del para GJKKO
E fundit/SPAK rekurs në Gjykatën e Lartë për Saimir Tahirin: Të dënohet edhe për trafik droge në kuadër të grupit të strukturuar kriminal
Kontroll blic në burgun Fier/Sekuestrohen drogë e mjete komunikimi!
Saimir Tahiri do të vuajë dënimin në burgun e Fierit!
Dënimi i Tahirit, ambasadori Soreca: “Sinjale pozitive!”
Salianji për Tahirin, “Dëshmi e Shqipërisë parajsë droge!”
Dënimi i Tahirit, kryeministri Rama: “Nuk komentoj vendimet e gjykatës!”
“Nëse reforma në drejtësi për korrupsion aplikohet si ndaj Tahirit, atëherë politikanët të vishen trashë në dimër”/ Çfarë paralajmëron Maks Haxhia?
Dënimi i Tahirit, reagon Yuri Kim: Askush nuk është mbi ligjin, pavarësisht partisë, pozitës apo pasurinë
U dënua me 3 vite e 4 muaj burg, reagon për herë të parë Saimir Tahiri: Eshtë thjesht Padrejtësi!
Basha reagon pas dënimit me burg të Tahirit: Akuzat e PD ishin të vërteta, kapobanda është Rama
Dënohet me 3.4 vite burg ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, prangoset në sallën e gjyqit!
Sot vendimi për Saimir Tahirin, SPAK kërkon 12 vite burg!
SPAK kërkon 12 vite burg për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën, vendimi jepet më 4 shkurt
Saimir Tahiri rinis betejën me drejtësinë/ Në 20 dhjetor zhvillohet seanca e parë në GJKKO ndaj ish-ministrit
Dosja “Habilaj”, 8 vjet burg për ish shefin e Narkotikëve të Vlorës Gjergji Kohila
Dosja ndaj Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës rikthehet në Gjykatën e Apelit të Posaçëm.
“Muzin dhe Toyota Yaris” përplasin Berishën me Bashën/ Ish-kryeministri: Në SHBA shkon me dy dosje të rënda. Reagon kryedemokrati: Po riciklon akuzat e Ramës.
Gjykata e Lartë zbardh vendimin për ish-ministrin Saimir Tahiri!
Berisha i vendosur për gjyqin ndaj Blinken: Gjykatësi në Paris më tha se në dosjen ndaj meje ka zero prova’”/ Zbulon datën e mbajtjes së Kuvendit Kombëtar!
A duhet legalizuar kultivimi i hashashit në Shqipëri, ja cilat janë rezultatet e sondazhit!
Saimir Tahirit i pranohet rekursi, çështja rikthehet në Apelin e Posaçëm!
Antonela Berishaj: “Kam njohur gruan e Saimir Tahirit, ai më duket shumë…”
Antonela Berishaj: “Kam njohur gruan e Saimir Tahirit, ai më duket shumë…”
Merret vendimi për dosjen e Habilajve, 37 vite burg në total!
SPAK-u kërkon 63 vjet burg për grupin Habilaj
Zbardhja e vendimit që e riktheu për rigjykim, reagon Tahiri
Vendimi, Saimir Tahiri do të rigjykohet nga e para
Pritet të jepet sot vendimi për Saimir Tahirin