A do të dalë Luizi nëse largohet Kiara?! Neda Balluku: “Është vetëm një presion që i bën publikut”!
Live From Tirana • 12:14 23/03/2023
E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ishte opinionistja e njohur Neda Balluku, gjithashtu edhe ish-banore e “Big Brother 4”. Edicioni i dytë i “BBVA” ka sjellë krijimin e një fenomeni kombëtar dhe kjo ka rezultuar në thyrje të rekordeve të shikueshmërisë. Ajo ka folur pikërisht për marrëdhëniet sentimentale që krijohen brenda shtëpisë dhe tërheqjen që publiku ka krijuar me këtë format. Elios Shuli Neda Balluku Danko Dj
Dashuria dikur VS sot, Gerta Gixhari rrëfen detaje nga njohja e saj me bashkëshortin!
Live From Tirana 15:10 03/06/2023
Si lindi Shkodra Elektronike, grupi që sjell këngë tradicionale shkodrane me ritme elektronike?!
Live From Tirana 15:00 03/06/2023
Luiz Ejlli ‘mposhtet’ nga ajo që nuk jua merr mendja, ja kush ka fituar më shumë fansa në Instagram!
Live From Tirana 14:30 03/06/2023
Kënga e saj e re është dedikim për Kristin?! Për këtë e shumë të tjera Keisi Medini flet për TAR!
Live From Tirana 10:40 01/06/2023
Në vend të Arbër Hajdarit, Zhaklina Gjolla dëshiron këtë personazh si opinionist të BBV!
Live From Tirana 13:06 31/05/2023
Ardin Badiviku zbulon detajet e Unum Festival: “5 DJ-të më të mirë që do të performojnë…”
Live From Tirana 13:04 31/05/2023
“Brenda 1 viti kam humbur 6 njerëz”/Fleura Shkëmbi tregon si të menaxhojmë dhimbjen e shpirtit!
Live From Tirana 10:01 30/05/2023