Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
A e mendon Dojna të jetë prezantuese e “Big Brother”?! / Bukuroshja jep çdo detaj rreth ‘Fan Club’!
Live From Tirana • 14:53 22/10/2021
E ftuar në emisionin ‘Live from Tirana’ ka qenë moderatorja e njohur Dojna Mema. Bukuroshja ka folur në lidhje me eksperiencën e saj më të re në emisionin e quajtur ‘Fan Club’ në “Top Channel” dhe ka treguar gjithçka në lidhje me përvojën e saj me programet e “Big Brother” ndër vite. Nuk ka ngurruar as të tregojë edhe se cilat janë risitë që do të sjellë ekskluziviteti i “Big Brother”-it, ‘Fan Club’. Ksenja Shoshaj Dojna Mema Danko Dj
“Ne kemi problem me kulturën e heshtjes”/Drejtësia sociale në Shqipëri nga sytë e Ervin Muços!
Live From Tirana 11:54 02/12/2021
Sa e duan shqiptarët punën vullnetare? Pedagogia Fiona Todhri na rrëfen më shumë!
Live From Tirana 11:52 02/12/2021
Drejtësia sociale në Shqipëri, Fiona Todhri tregon si e gjejnë të rinjtë këtë koncept!
Live From Tirana 11:51 02/12/2021
Ekskluzivisht për TAR, Brisilda Taço tregon paragjykimet që e kanë përndjekur gjithë jetën!
Live From Tirana 11:40 02/12/2021
Gentian Vocaj tregon se çfarë e ngarkon trafikun në Tiranë dhe si të marrin masa qytetarët!
Live From Tirana 10:36 01/12/2021
“Jemi një qytet në depresion”/ Denis Dyrnjaja tregon se si ka ndryshuar Tirana ndër vite!
Live From Tirana 10:35 01/12/2021
Vesel Kurtishaj tregon të preferuarin brenda shtëpisë së BBV e deri te marrëdhënia Beatrix-Donald!
Live From Tirana 12:35 30/11/2021