Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Health & Beauty

A ecin vitet për këto super modele?! Si kanë ndryshuar ato me kalimin e kohës…

E vështirë ta besosh, por Cindy Crawford mbushi plot 55-vjeçe këtë vit. Supermodelja Naomi Campbell është 51-vjeçe, ndërsa Heidi Klum 48-vjeçe. Christie Brinkley nga ana tjetër, kohët e fundit mori pjesë në një fushatë reklamuese për produktet e kujdesit për lëkurën dhe është e vështirë të imagjinohet ajo është 67-vjeçe.

Rikujtojmë, se stili i jetës së grave indiane përcaktohet që në moshë të re. Ato kanë mënyrën e tyre për t’a ruajtur bukurinë natyrale dhe këtë zakon e kanë mësuar që në fëmijëri. Me ushqimet e tyre organike, ato janë plot njohuri rreth bukurisë natyrale. 

Ndërkaq, ne vendosëm të krahasojmë fotot e modeleve të famshme të bëra në periudha të ndryshme të jetës së tyre dhe ende nuk e besojmë freskinë e tyre…

Kate Moss

Tyra Banks

Naomi Campbell

Heidi Klum

Christy Turlington

Iman

Alessandra Ambrosio

Eva Herzigová

Rosie Huntington-Whiteley

Amber Valletta

Karolína Kurková

Christie Brinkley

Cindy Crawford

Helena Christensen