Celebrities Gossip Showbiz

A është lënduar ndonjëherë Loredana?

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme Loredana ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku të gjithë ndjekësit e saj i kanë dërguar pyetje dhe disa prej tyre reperja ka vendosur tu përgjigjet. Të gjithë e dinë historinë e madhe të dashurisë dhe ndarjen me babain e vajzës së saj dhe shumë pyetje vijnë lidhur me të. Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse ka qenë ndonjëherë e lënduar dhe reperja nuk ka nguruar të përgjigjet.

A je lënduar ndonjëherë?

Po

Kanë kaluar disa muaj që kur Loredana ka publikuar projektin e saj të fundit, i cili titullohet “LET’S GO” e duket se tashmë koha e pushimit për reperen ka përfunduar. Këtë Lori na e la të kuptojmë me një nga postimin e saj të fundit në Instastory, ku na ka treguar se ka regjistruar këngën e re dhe na ka treguar titullin, i cili do të jetë ‘Blicke’. Mesa duket shumë shpejt bukuroshja do të vij me një projekt të ri muzikor.