Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
A janë në një lidhje? Erisa dhe Luixhino: ” I kemi ndarë hesapet me kohë!”
Pardon My French • 21:00 02/12/2021
Në studio të ftuar ishin dy balerinët e ‘Top Channel”, tanimë edhe të njohur për publikun, Erisa dhe Luixhino. Teksa, dy balerinët nuk mund t’i shpëtonin pyetjes së shumëkërkuar nëse janë apo jo në një lidhje së bashku dhe ata e mohuan të kenë diçka jashtë lidhjes profesionale dhe miqësore me njëri- tjetrin. Erisa Govaçi Luixhino Hala Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Mos Elgit Doda sapo na paratha “planin” e Donaldit?!
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Jeta e Jonidës mes Tiranës dhe Prishtinës…
Pardon My French 18:38 20/01/2022
Çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Bora Zemanit?!
Pardon My French 18:37 20/01/2022
Elgit Doda rrëfen gjithçka mbi projektin muzikor me Donaldin!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon prapaskenat e punës në sheshxhirim!
Pardon My French 18:33 20/01/2022
Jonida Vokshi tregon ekskluzivisht për TAR planet për t’u bërë producente!
Pardon My French 18:21 20/01/2022
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022