Celebrities Gossip Showbiz

“A je bashkë me Elgitin?”, Klea Huta jep përgjigjen që nuk e prisnim!

Më 4 qershor vitin e kaluar, Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Ata i dhanë betimet njëri-tjetrit në altar, mes lotësh dhe shumë emocionesh, para punonjëses së bashkisë. Fjalët e tyre emocionuan jo vetëm të ftuarit, por gjithashtu dhe çifti u pa me lot në sy teksa shprehën për njëri tjetrin fjalët më të bukura.

Klea ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit i kanë dërguar pyetje të ndryshme. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë gjëra rreth saj. E sigurisht që nuk kanë munguar as pyetjet në lidhje me jetën e saj private. “A je bashkë me Elgitin, a e do atë?”, e ka pyetur një ndjekës, të cilit Klea i është përgjigjur përmes një video të postuar në “Instastory”, teksa tregon se në fakt ishte në makinë me bashkëshortin e saj.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)