Ada, kompozitorja e preferuar e yjeve në SHBA: “Si krijova këngën për historinë personale të J.Lo…”
Live From Tirana • 09:13 06/06/2024
Ada Satka, një artiste shqiptare mjaft e talentuar, që karrierën e saj e ka ndërtuar në Amerikë, ka ardhur së fundmi me projektin e saj më të ri muzikor që mban titullin “Lej ti lej”, që ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Ada ka qenë e ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ku ka folur më shumë për këngën e saj të re, por jo vetëm… Jerida Sakaj Ada Satkaj Dj Danko
Armand Peza zbulon shifrën marramendëse që është shpenzuar nga shqiptarët për dasmat!
Live From Tirana 22:39 24/07/2024
Botohet libri “Top Form” nga Lajla Përnaska: “Ne të gjithë jemi unik si organizëm prandaj duhet të…”
Live From Tirana 22:38 24/07/2024
“I kam rrëmbyer rininë…”/Rezar Xhaxhiu flet për partneren e jetës, Laurën dhe etapat e dashurisë!
Live From Tirana 13:05 23/07/2024
Suela Bako zbulon sfidat e të pasurit partnerin koleg, flet për martesën e lumtur me Romir Zallën!
Live From Tirana 15:36 22/07/2024
Artisti i parë që do të çelë “Hemingway Jazz Fest”, Tonino Carotone shpreh emocionet e para!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kush fitoi dhe kush humbi ndjekës në Instagram? Vazhdon ‘gara’ mes ish-banorëve të BBV3!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kastro Zizo: “Disa antivlera nuk duhet të jenë në qarkullim, mos nxirrni paçavure në televizon…”
Live From Tirana 16:45 18/07/2024