Celebrities

Adam Levine shfaqet si asnjëherë më parë me look-un e tij të ri!

42 -vjeçari nga Los Angelos-i Adam Levine bëri tatuazhin e tij të parë një pëllumb në moshën 21 vjeç. Por me kalimin e viteve mesa duket çdo gjë ka ndryshuar. Në paraqitjen e tij të fundit ai u shfaq me një look krejtësisht ndryshe, ku vëmendjen më të madhe nuk e morën tatuazhet e tij që janë të pafundëm dhe të shumëllojshëm por e morën flokët e tij. Ngjyra që ai kishte zgjedhur që t’i lyente flokët e tij ishte shumë e veçantë. Ai dukej shumë tërheqës edhe për faktin se kishte nxjerrë në pah trupin e tij dhe me flokët blu dukej se kishte arritur që të bënte një kombinim.

Running out of room! Three-time Grammy winner Adam Levine debuted blue hair and showed off his fully-tattooed body while clad in only shorts and blue sneakers in Los Angeles' Brentwood neighborhood on Monday

E ndjeva këtë nevojë për të thënë diçka me këtë gjë paqësore në trupin tim që synon të nxjerrë në pah artin e tij të trupit. Ato gjithmonë më kujtojnë këtë udhëtim të gjatë, të çuditshëm dhe të mrekullueshëm që ka qenë jeta. 

Gjatë këtyre shtatë viteve të fundit, Adam është martuar me Elite Model Behati Prinsloo. Levine dhe 33-vjeçarja nga Afrika e Jugut janë prindërit krenarë të vajzës pesëvjeçare Dusty Rose dhe vajzës trevjeçare Gio Grace. Verën e kaluar, këngëtarja e Good Mood dhe Behati lançuan markën e tequila-s me ngjyrë rozë Calirosa, të cilën ata e themeluan si ‘foshnja e tyre e tretë’.

Kujtojmë gjithashtu se vokalisti i grupit Maroon 5, ka bërë një tatuazh gjigant në trup që ka zgjatur plot 13 orë si proces. Ai e publikoi në rrjetin e tij social Instagram video-n gjatë bërjes së tatuazhit, që i mbulon një pjesë të madhe të trupit.

Rikujtojmë se Adam u shfaq në “Ellen DeGeneres Show” ku ai dhe drejtuesja e emisionit Ellen DeGeneres diskutuan dasmën e ardhshme të miqve të tyre të përbashkët, Blake Shelton dhe Gwen Stefani. Gjithmonë i lumtur për të gjetur një mundësi për të ngacmuar Shelton, Levine i tha DeGeneres:

Unë nuk e mbështes martesën e tyre!