Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Music Selected By

Addal Dj vjen nga Italia në “Selected By”!

Këtë të dielë në emisionin muzikor më të ndjekur e të dashur nga të gjithë, “Selected By” vjen për ju një Dj ndryshe, një frymë tjetër, një vibe internacional, me një freski të veçantë , Addal Dj.

Një ndër producentët më të mirë të Milanos dhe Italisë sjell për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s muzikën e mirëpërzgjedhur që i përshtatet çdo personi, pavarësisht shijeve të ndryshme, ka muzikë për të gjithë.

Addal njihet për remix-et e tij të ndryshme, madje ai është zyrtarizuar si remix-ri shumë artistëve të mëdhenj ndërkombëtarë, Rihanna, Avicii, LP, Sofi Tukker e të tjerë.

Dj italian ka zgjedhur t’ju argëtojë nën ritmet e muzikës house, si dhe të hiteve më të fundit që preferohen nga të gjithë.  Bëhuni gati që këtë mbrëmje të nxehtë vere ta kaloni nën shoqërinë e njerëzve tuaj të dashur teksa dëgjoni maratonën dy orëshe vetëm në TAR me Dj Addal!