Adelina Ismaili heq dorë nga muzika?!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 18:51 05/01/2021
Një lajm i trishtë për të gjithë fansat e këngëtares së njohur, Adelina Ismajli. “Diva” e muzikës shqiptare e ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit 2020 nga “Top Albania Radio” tha se nuk do të ketë më një rikthim të sajin në muzikë. Ajo shpreson që ky vit shkatërrimtar të mos kthehet më kurrë dhe uroi për të gjithë që Viti i Ri të jetë sa më i mbarë e plot shëndet pasi të tjerat të gjitha bëhen. E pyetur se ku po i pret këto festa, Adelina tha se po i kalon në shtëpi me djalin dhe bashkëshortin e saj. Ndërkaq, Ismajli u shpreh se edhe xhirimet e emisionit të saj më të ri kanë mbaruar. Mesa duket ajo i është fokusuar totalisht moderimit dhe ka hequr dorë përfundimisht nga projektet e reja muzikore.
Zbuloni disa nga sugjerimet e Edit dhe Artës për filmat që duhet të ndiqni ditët në vijim!
@ the Movies 11:35 13/08/2022
Çfarë të shohim këtë javë në Cineplexx?! Njihuni me premierat e filmave!
@ the Movies 11:33 13/08/2022
Zbuloni disa nga përshtypjet e turistëve për atraksionet e njohura!
Live From Tirana 11:31 13/08/2022
Cilët janë personazhet më të ndjekur në Instagram për këtë javë?!
Live From Tirana 11:30 13/08/2022
Një fan club për të gjithë tifozët e Milan, Elton Guranjaku na zbulon gjithçka!
Live From Tirana 10:19 12/08/2022
Fushata “Shqipëria je ti”, Alketa Gaxha flet më shumë për TAR!
Live From Tirana 10:17 12/08/2022
Nga “At The Movies” në përkthyese, Arta Sinamati flet për librin “Nuk përfundon kështu”!
Live From Tirana 10:15 12/08/2022