Agjenti imobiliar Armand Shkëmbi: “Ja vendet më të mira për të blerë një apartament në Tiranë!”
Live From Tirana • 00:01 11/07/2024
I ftuar në "Live From Tirana" ishte agjenti imobiliar Armand Shkëmbi, për të folur rreth çmimeve të apartamenteve në Tiranë. Një fenomen i pashpjegueshëm nga specialistët, është gati e pamundur për një të ri që të blejë një shtëpi në Tiranë nëse suporti i vetëm vjen nga skemat e pagesave standarde të Shqipërisë. Jerida Sakaj Endriu Hysi Armand Shkëmbi Dj Danko
Elena Papajovan zbulon trendet e fundit të tatuazheve dhe si të kujdesemi për to gjatë verës!
Live From Tirana 12:58 16/07/2024
Pas suksesit të “Hedh pas”, këngëtari Algert Sala zbulon projektin e radhës!
Live From Tirana 00:01 16/07/2024
Çfarë kanë parashikuar yjet këtë verë për shenjat e zodiakut, sipas Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 00:00 16/07/2024
Auron Deva zbulon planet mbi albumin e ri dhe këngën e fundit: “Probleme me shëndetin mendor…”
Live From Tirana 00:03 13/07/2024
Arkitektja Kilda Markaj këshillon si të mbajmë shtëpinë të freskët gjatë verës: “Ja bimët e duhura…”
Live From Tirana 00:02 13/07/2024
Çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”?!
Live From Tirana 00:01 13/07/2024
Trendet e reja të make-up në verë, Henri Gjata vjen me këshilla për të gjithë ne: “Hiqni dorë nga…”
Live From Tirana 00:01 12/07/2024