Aktori Amri Hasanlliu zbulon më tepër për filmin e ri shqiptar “Legjenda e Bastunit”!
@ the Movies • 15:09 07/05/2022
I ftuar në emisionin “At The Movies” së bashku me Edin dhe Artën ka qenë edhe aktori i Amri Hasanlliu i cili ka zbuluar më tepër për filmin që pritet të dalë dhe që quhet “Legjenda e Bastunit”. Arta Sinamati Edi Hallaçi Amri Hasanlliu Wizii Dj
“At The Movies” ju njeh me filmat më të rinj të Cineplexx!
@ the Movies 10:43 25/06/2022
Edmond Topi tregon gjithçka për edicionin e 9-të të Dea Open Air International Film Festival!
@ the Movies 10:22 25/06/2022
Zbuloni të rejat më të fundit nga bota e kinematografisë!
@ the Movies 10:43 18/06/2022
Zbuloni filmat më të rinj që po transmetohen në Cineplexx!
@ the Movies 10:39 18/06/2022
Edi dhe Arta na njohin me premierën e fundit të filmit nga Cineplexx!
@ the Movies 11:53 11/06/2022
Anxhela Lepuri na zbulon gjithçka që duhet të dimë mbi Javët Ndërkombëtare të Kulturës!
@ the Movies 11:49 11/06/2022
Regjisorja Driada Dervishi na zbulon më shumë mbi nismat dhe projektet e saj më të reja!
@ the Movies 11:48 11/06/2022