Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Albana Osmani: “Të dashurin që kam patur në imagjinatë, atë e kam patur edhe në të vërtetë!”
Ndryshe • 20:24 24/11/2021
E marta “Ndryshe” nuk mund të vinte pa emisionin tuaj të preferuar. Në prezantimin e Salsanos dhe Adit, këtë episod mund të themi me plot gojë se çfarë nuk u tha. E ftuar në studio ishte prezantuesja e njohur Albana Osmani, e cila së fundmi padyshim na ka shfaqur dhe talentin e saj si shkrimtare me librin “Çika” që bëri një bujë shumë të madhe dhe nuk shpëtoi pa ju përgjigjur disa pyetjeve 'pikante' nga Salsano dhe Adi. Albana Osmani Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Meridian Ramçaj flet ‘pa doreza’! Ja mendimi i tij për secilin nga banorët e “Big Brother Vip”…
Ndryshe 20:28 26/01/2022
Meridian Ramçaj: “Donaldi për mua personalisht është treguar i pabesë. Më paska gënjyer intuita…”
Ndryshe 20:19 26/01/2022
“Unë e kam fituar Big Brother tim”, Meridian Ramçaj flet për rrugëtimin e tij në “BBV”!
Ndryshe 20:16 26/01/2022
Studimi i Adit na mëson si prodhohet energji elektrike nëpërmejt seksit!
Ndryshe 19:35 26/01/2022
‘Kamera e fshehtë në radio’, Irini Qirjako fut në kurth Salsanon!
Ndryshe 18:49 26/01/2022
Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe 20:09 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Integrimi në Europë, datë gjithmonë e më e largët!”
Ndryshe 19:24 19/01/2022