Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Aleksandër Grami

Lindur më 08.04.1992 në Durrës. Studimet e larta i ka mbaruar në Universitetin e Arteve në Tiranë ku është dimplomuar në degën Regji Teatri.

Është pjesë e Top Medias që në 2015 në emisionin Pa Limit dhe aktualisht si aktor në “Portokalli” ku është pjesë e “Katërshja”.

Së fundmi Grami është pjesë e Top Albania Radio-s me emisionin “Propaganda”.

Follow Aleksandër