Alesia Bami në Mykonos, 80 mijë euro për një shishe verë!
PASÓ • 22:09 22/07/2022
E ftuar në një lidhje telefonike këtë të premte në "Paso" ishte Alesia Bami, e cila befasoi me deklaratën e saj. Alesia Bami Glenti Nallbani Lorenc Jemini Edi Manushi Redi Jupi Dj Ankloe
Jemini, Sinemati dhe Jupi na tregojnë nga një episod të përjetuar në derbi!
PASÓ 22:22 01/10/2022
Redi Jupi: “Këtu ka qenë një politikë shumë e fortë për zbrazjen e stadiumeve…”
PASÓ 22:21 01/10/2022
Ja pse Asllani nuk luajti asnjë minutë kundër Islandës!
PASÓ 17:30 01/10/2022
Promovimi i munguar i Derbit Partizani-Tirana!
PASÓ 17:29 01/10/2022
Gëzim Sinemati: “Vlera e futbollit tonë është shumë e lirë…”
PASÓ 17:29 24/09/2022
Beniada Nishani këndon italisht në Top Albania Radio!
PASÓ 17:25 24/09/2022
Rezultatet që i duhen Kombëtares këto dy ndeshje për të siguruar vendin e parë!
PASÓ 16:53 24/09/2022