Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Alfred Cako: “Teoritë tona janë antikonspiracioniste…”
Ndryshe • 18:14 01/12/2021
Si një nga analistët e vetëm në Shqipëri që parashikojnë, Cako u shpreh se të parashikosh është një risk i madh. Ai na rikujtoi se e ka parashikuar që kjo lufta kundër koronavirusit do të zgjasë gjatë dhe nuk do të mbyllet me larjen e duarve. Gjithashtu, ai solli në vëmendje atë që ka shpehur që në fillim, se do të bëhet vaksinim me shtrëngim dhe do të zgjasin karantinimet e detyruara, teksa theksoi se ne jemi në skemën e plandemisë. Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini Alfred Cako
Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe 20:09 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Integrimi në Europë, datë gjithmonë e më e largët!”
Ndryshe 19:24 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Unë nuk jam larguar nga politika, ne na kanë përzënë nga partia!”
Ndryshe 19:23 19/01/2022
Doktori që merr hak duke ‘shtrirë’ pacientin…
Ndryshe 18:37 19/01/2022
A ka patur Majlinda Bregu një ofertë nga Edi Rama për të qenë ministre e kabinetit të tij?
Ndryshe 18:25 19/01/2022
Nga detyra si drejtor i Postës Shqiptare deri te situata në PD, Ervin Bushati i tregon të gjitha!
Ndryshe 20:53 12/01/2022
Grida Duma, fituesja e Big Brother me politikanë sipas Ervin Bushatit!
Ndryshe 19:14 12/01/2022