Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Anxhelina feston ditëlindjen dhe ka një arsye pse ky vit është pak më i veçantë!

Anxhelina ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore.  Pas rikthimit të saj në muzikë me këngën “Precious”, e cila pati një impakt shumë pozitiv dhe Anxhelina mori edhe mbështetjen e yllit të “KUWTK”, Kim Kardashian, ka publikuar këngën “Run For” dhe “No Drama”.

E sot këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen e saj dhe mbush plot 29 vjeçe. Por kjo ditëlindje është pak më e veçantë për të pasi jo vetëm është kthyer në tregun muzikor, por këto ditë pritet edhe lançimi i bashkëpunimit të shumëpritur të saj me kantautorin Flori Mumajesi. Pak nga trailer-i i këngës, bukuroshja e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram dhe ne jemi në pritje gjithë sy e veshë.

Ne i urojmë Anxhelinës gëzuar ditëlindjen!

Nëse rikujtojmë postimin e Florit para disa javësh, teksa shfaqej në studio së bashku me Anxhelinën dhe Brunon, ai krahas tregoi se mund të sillnin pjesën e dytë të këngës hit verore “Nina”. Ende nuk dihet nëse dyshja e artistëve do të sjellin “Nina 2” apo një projekt të ri, megjithatë ne po e presim me padurim.

Rikujtojmë se, para pak muajsh e ftuar në programin “Pardon My French”, bukuroshja u shprehe se është ende beqare. Nuk dihet nëse statusi në jetën e këngëtares ka ndryshuar, pasi ajo vetë nuk ka zbuluar asgjë.