Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë!

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi pasi Arbana Osmani ka sjellë në jetë fëmiën e saj të dytë që është djalë.

Kohë më parë në rrjetet sociale moderatorja e Top Channel u shpreh se për bebushin e saj ajo dhe partneri Eduart Grishaj i kanë zgjedhur bebit një emër shqiptar që deri tani nuk e kanë zbuluar.

Lajmin e bukur e bëri të ditur Edi nëpërmjet platformave sociale ku shihet duke mbajtur të voglin në krah. “Lindi Dielli” -shkruan ai në përshkrimin e fotos ku duket mjaft i emocionuar.

Momentalisht, Arbana ende nuk ka reaguar publikisht për ardhjen në jetë të djalit. Ndërkohë, fansat dhe miqtë e ngushtë nuk kanë ngurruar të urojnë çiftin për këtë bekim në jetën e tyre.