Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French • 19:28 02/12/2021
Emrin e tij do e lidhim gjithnjë me Big Brother. Bëhet fjalë për Arbër Çepanin, fituesin e parë të "Big Brother", i cili në "Pardon My French" është shprehur se pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj... Arbër Çepani Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022
A është përputhur Olsa e “Për’puthen”?!
Pardon My French 18:05 13/01/2022
Olsa Muhameti sqaron rivalitetin mes “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip”!
Pardon My French 18:04 13/01/2022
Cilat kanë qenë lajmet që kanë tërhequr vëmendjen e shqiptarëve gjatë javës?
Pardon My French 17:58 13/01/2022
Më e lehtë të takosh Olsën apo Edi Ramën?
Pardon My French 17:56 13/01/2022
Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Pardon My French 18:09 31/12/2021
Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Pardon My French 17:48 31/12/2021