Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Pardon My French • 17:48 31/12/2021
Ardit Çuni ishte i ftuar në “Pardon My French”, ku foli për muzikën dhe jo vetëm. Ndër të tjera, Arditi zbuloi ekskluzivisht detaje nga projekti i tij i ardhshëm muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada! Ardit Çuni Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Intervista e plotë e Pier Noshi në “Pardon My French”!
Pardon My French 16:19 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Bella Ciao”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:18 19/05/2022
Pier Noshi, cover “Xhamadani vija vija”, live në Top Albania Radio!
Pardon My French 16:15 19/05/2022
Pier Noshi: “Ronela duhet të kishte fituar Eurovision-in!”
Pardon My French 16:14 19/05/2022
Pier Noshi tregon si është njohur me bashkëshorten nëpërmjet muzikës së tij!
Pardon My French 15:20 19/05/2022
Pier Noshi , cover “Get Lucky” live në Top Albania Radio!
Pardon My French 15:19 19/05/2022
Olti Curri rrëfen të pathënat e sfilatës së Valdrin Sahitit!
Pardon My French 15:18 19/05/2022