Argjend Gjigja paralajmëron projektin e tij muzikor të madh të radhës: “Një tregim jetësor i imi…”
Live From Tirana • 00:05 08/06/2024
Argjend Gjigja, një nga artistët më të rinj e të talentuar të tregut muzikor, ka qenë i ftuar në studion e “Live From Tirana” për të folur më shumë për projektet e tij të fundit. “Tolerom” dhe “Indigo” janë të dyja këngët me të cilat ai pozicionohet në “The Top List” dhe që janë përqafuar goxha nga publiku. Jerida Sakaj Argjend Gjigja Dj Wizii
Armand Peza zbulon shifrën marramendëse që është shpenzuar nga shqiptarët për dasmat!
Live From Tirana 22:39 24/07/2024
Botohet libri “Top Form” nga Lajla Përnaska: “Ne të gjithë jemi unik si organizëm prandaj duhet të…”
Live From Tirana 22:38 24/07/2024
“I kam rrëmbyer rininë…”/Rezar Xhaxhiu flet për partneren e jetës, Laurën dhe etapat e dashurisë!
Live From Tirana 13:05 23/07/2024
Suela Bako zbulon sfidat e të pasurit partnerin koleg, flet për martesën e lumtur me Romir Zallën!
Live From Tirana 15:36 22/07/2024
Artisti i parë që do të çelë “Hemingway Jazz Fest”, Tonino Carotone shpreh emocionet e para!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kush fitoi dhe kush humbi ndjekës në Instagram? Vazhdon ‘gara’ mes ish-banorëve të BBV3!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kastro Zizo: “Disa antivlera nuk duhet të jenë në qarkullim, mos nxirrni paçavure në televizon…”
Live From Tirana 16:45 18/07/2024