Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Magazine

Pas kaq shumë kohësh Ariana Grande shihet në krah të Dalton Gomez në ‘Hollywood Bowl’!

Këngëtarja Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj Dalton Gomez kanë bërë daljen e tyre të parë pas kaq shumë kohësh në Los Angeles për të ndjekur komedianin Dave Chappelle i cili po performonte në ‘Hollywood Bowl’. Çiftit të bukur iu bashkua menaxheri i Grandes Scooter Braun, ku së bashku u panë duke bërë një dalje të shpejtë pas shfaqjes.

Rare sighting: Ariana Grande and husband Dalton Gomez stepped out for a rare appearance in Los Angeles to catch comedian Dave Chappelle perform for a sold-out crowd at the Hollywood Bowl on Thursday

Kujtojmë gjithashtu se ylli i muzikës Ariana Grande para pak muajsh na tregoi se ishte martuar me Dalton Gomez. Ata ishin fejuar që në muajin dhjetor por që vendosën që ta kurorëzonin lidhjen e tyre në muajin maj. Dasma e tyre u zhvillua në shtëpinë e këngëtares dhe pjesëmarrës ishin më pak se 20 veta. Që pas asaj dite kur të dy e finalizuan martesën e tyre, ata e kanë mbajtur shumë të fshehtë jetën e tyre.

Ariana dhe Dalton kaluan muajin e tyre të mjaltit në Amsterdam dhe këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja bukuroshe me anë të postimeve të saj në Instagram. Ajo gjithmë është treguar e rezervuar në lidhje me jetën e saj private sidomos pas martesës.

Së fundmi këngëtarja bukuroshe ka prezantuar në llogarinë e linjës së saj më të re të kozmetikës në Instagram, ‘r.e.m.beauty’ produktet që pritet të dalin së shpejti. 28-vjeçarja shkëlqeu me paraqitjen e saj gjatë prezantimit të linjës së re. Në lidhje me markën e saj më të re Grande gjatë një interviste ka pranuar se ka punuar në heshtje të madhe për vite me rradhë dhe është shprehur se:

 Ishte kaq e vështirë të mbash një sekret për kaq gjatë!

Mendohet se produktet e saj të para do të jenë produkte kryesisht për sytë pasi për këtë gjë këngëtarja ka thënë se:

Ato janë portat kryesore për ëndrrat tona, emocionet tona, gjithçka tonën. Ata janë treguesit tanë kryesorë dhe burimet e komunikimit. Ndihem sikur ju mund të ndjeni më shumë me sytë tuaj sesa mund të artikuloni ndonjëherë.