Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Arilena Ara bashkon forcat me Dafina Zeqirin?

Para disa ditësh Arilena Ara nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram na njohu me albumin e ri të saj i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Albumi i saj përmban 13 këngë ku përveç atyre solo një pjesë e tyre janë edhe bashkëpunime me artistë të njohur.Por jo vetëm kaq, këngëtarja simpatike së fundmi  ka postuar një foto nën shoqërinë e Dafina Zeqirit dhe mesa duket bashkëpunimi mes tyre po vjen.

Jo vetëm nëpërmjet story-t por edhe në postimin e fundit të Arilenës ku ajo shkruan “Thirre..” që mesa duket është pjesë e tekstit të këngës më të re te tyre ka qenë Dafina ajo që me komentin e saj “Ma mire shko…” na ka shuar dyshimet dhe jemi të bindur se bashkëpunimi mes tyre po vjen shumë shpejt.