Celebrities Gossip Showbiz

Armaldo Kllogjeri pjesë e emisionit të njohur, ja ku do ta shohim këtë sezon!

Armaldo Kllogjeri është një nga ish-banorët e këtij sezoni të BBV më të suksesshëm dhe që arriti të fitonte shumë fansa gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Një artist, tepër karizmatik dhe me një humor të veçantë, Armaldo bëri shumë zhurmë gjatë edhe pas qëndrimit të tij në BBV.

Që pas daljen nga shtëpia e BBV, Armaldo Kllogjeri ka qënë mjaft aktiv me koncerte por Maestron tashmë do e shohim edhe në një program televiziv. Sezoni i ri në Top Channel ka nisur mjaft ritmik, me personazhe mjaft interesant në drejtimet e programeve dhe ” E Diell” ka njoftuar se së shpejti një rubrikë e re do i shtohet programit. “Gurra Popullore” quhet rubrika më e re, ku ndër shumë personazhe të tjerë, do të jetë edhe Armaldo Kllogjeri, të cilit mund të themi me bindje që i përshtatet më së miri.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

I ftuar në emisionin “Lancio” ka qenë artisti, Armaldo Kllogjeri. Ai ka zbuluar më shumë në lidhje me karrierën e tij muzikore, këngën e re që ka sjellë së fundmi e cila quhet “O jetë”, projektet e reja që pritet të vijnë në të ardhmen dhe jo vetëm