Armando Cungu: “Te Vllaznia i nxjerrin, po nuk i fusin…”
PASÓ • 18:04 15/01/2022
E premtja sportive nuk mund të mungonte edhe këtë sezon të ri në TAR! Me shumë të ftuar si në studio ashtu edhe në lidhje telefonike, temat me diskutime plot energji rreth futbollit nuk mund të mungonin. Një nga të ftuarit në lidhje telefonike ishte dhe trajneri Armando Cungu. Si një ish- trajner i skuadrës së qytetit të Shkodrës, Vllaznia, Cungu tregoi më shumë për ecurinë e ekipit dhe si i ka parë ai ndryshimet që kanë ndodhur në skuadër. Armando Cungu Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Europe Conference League, shtohen ethet e finales në Tiranë!
PASÓ 19:20 25/05/2022
Bekri Bajraktari, ish-futbollist i Feyenoord tregon eksperiencën e tij me këtë ekip!
PASÓ 19:19 25/05/2022
Finalja e madhe Roma-Feyenoord, gjithçka që nuk dini vetëm në ‘Paso’!
PASÓ 14:25 25/05/2022
Edi Manushi i zbulon ‘sekretin’ Beniadës: “Ka një avokat me origjinë nga Napoli…”
PASÓ 14:14 25/05/2022
Gjithçka që duhet të dimë rreth Conference League dhe Kupës së Botës “Qatar 2022”!
PASÓ 12:35 22/05/2022
Ja si e shpjegon Sinemati diferencën mes kampionatit anglez dhe atij shqiptar!
PASÓ 19:43 21/05/2022
Çfarë pritet nga finalja e Conference League sipas Lorik Canës?!
PASÓ 20:58 14/05/2022