Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!
PASÓ • 15:24 16/10/2021
Në episodin e sotëm të “Paso” pati disa të ftuar dhe u komentuan ndeshjet më të rëndësishme të futbollit, por kryesoi ajo Shqipëri-Poloni sigurisht. I ftuar në një lidhje telefonike ishte Artan Shyti, i cili gjithashtu u shpreh për lojën e fortë. Shyti nuk harroi të flasë në asnjë moment pa respekt për skuadrën kundërshtare, edhe pse, pa ia ulur vlerat ekipit tonë. Artan Shyti Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021
Në një analizë të detajuar Jetmir Halilaj zbulon çfarë i mungon ekipit tonë kombëtar!
PASÓ 19:53 20/11/2021
Alket Gjebrea në një analizë të detajuar për Barcelonën!
PASÓ 19:30 20/11/2021
Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”
PASÓ 19:08 20/11/2021