Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

“Askush nuk është më e bukur”, Channing Tatum poston foton e parë me Jessie J pas ribashkimit

Channing Tatum dhe Jessie J janë zyrtarisht në krahët e njëri-tjetrit pasi u ndanë muajin e kaluar për shkak se punët e tyre respektive i mbanin larg.

Aktori i “Magic Mike” ka publikuar në rrjetet sociale ‘selfie’-n e parë që pas rikthimit me këngëtaren britanike. Në foto Jessie J shfaqet duke puthur në faqe 39-vjeçarin.

“Askush nuk është më e bukur” -shkruan Tatum në përshkrimin e fotos ku fansat mendojnë se është duke thumbuar ish-bashkëshorten e tij, Jenna Dewan.