Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip

Asnjë sekond qetësie për Eduartin dhe Arbanën! Kritikohen nga ndjekësja për…

Një ndër çiftet më të ëmbël e të dashur të shoëbiz-it shqiptarë është padyshim Eduarti me Arbanën. Kjo dyshe është kombinimi perfekt, nuk dështojnë kurrë së na dhuruari pamje të këndshme së bashku si dhe shumë humor.
Mbrëmjen e djeshme duket se në shtëpinë e çiftit janë mbledhur disa nga miqtë e tyre për të shijuar një darkë mes tyre dhe sigurisht nuk kanë munguar fotot dhe video nga tryeza e përgatitur me shumë elegancë.

Një orë më parë, moderatorja ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram nga mbrëmë ku ishn prezent dhe shumë foto nga ushqimet e gatuara nga vetë ajo. Përpos elegancës dhe stilit që tërheq vëmendje në foto, diçka tjetër na ka kapur syrin dhe është komenti i një ndjekëse e cila i ka kritikuar për shtrimin e tavolinës.
Fansja ka shkruar se “piruni rri në të majtë dhe thika dhe luga në të djathtë”.

Sigurisht që Arbana nuk ka vonuar dhe i ka kthyer një përgjigje duke i shpjeguar se tavolinën nuk e kishte shtruar ajo, por Edi, pasi ajo ishte duke gatuar. Sipas saj ishte një surprizë shumë e bukur ky gjest i Eduartit.

Gjithsesi, as Edi nuk mund të rrinte pa i dhënë një përgjigje kësaj kritike, ku humori është gjithmonë prezent…

Ti thuaj mirë që e shtrova . Do dhe pirunin në krahun e majtë!