Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Astrologe Meri Shehu zbulon ndikimin e hënës së plotë në secilën shenjë!
Live From Tirana • 14:52 26/07/2021
Meri Shehu është një astrologe shumë e aftë e cila shpeshherë ka qenë e ftuar në lidhje telefonike në Top Albania Radio. Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në emisionin "Live from Tirana" ku na njohu me të rejat më të fundit për shenjat e horoskopit dhe si ato ndikohen nga hëna e plotë. Meri Shehu Ksenja Shoshaj Albana Ruçi Danko Dj
Arsimi i lartë publik falas në Kosovë, si ndihen qytetarët shqiptarë?!
Live From Tirana 20:53 21/09/2021
Si është më mirë Tirana, me apo pa makina? Ja mendimi i qytetarëve…
Live From Tirana 15:28 20/09/2021
Diana Mile tregon gjithçka që duhet të dini për aktivitetet e javës pa makina në Tiranë!
Live From Tirana 15:26 20/09/2021
Einxhel Shkira dhe Afrika! Prezantuesja tregon detaje nga eksperienca e saj ‘tropikale’
Live From Tirana 17:54 18/09/2021
Çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë?!
Live From Tirana 16:31 18/09/2021
Këshillat që Rita Petro jep mbi lumturinë, duhet t’i dëgjojnë të gjithë të rinjtë!
Live From Tirana 17:12 17/09/2021
Rezarta Skifteri: “Çdo gjë sot është fallso, kush sjell çudinë më të madhe komentohet më shumë!”
Live From Tirana 18:15 15/09/2021