Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
At The Movies ju zbulon më tepër rreth sulmeve të kibernetikës.
@ the Movies • 17:54 17/04/2021
Programi "At The Movies", përpos faktit që sugjeron filma me zhanre të ndryshme, gjithashtu vjen me informacione dhe tema shumë interesante. Këtë javë u fol rreth inteligjencës artificiale, rreziqet apo mundësitë e ndryshme që ofron ajo. I ftuar në studio për të diskutuar rreth temës ishte menaxheri komercial i kibernetikës, Florian Haçkaj. Për të zbuluar më shumë, ndiqni intervistën e plotë! Florian Haçkaj Arta Sinamati Edi Hallaçi Wizii Dj
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021
Tirana, kryeqendra e filmit për një javë. Agron Domi zbulon detajet e edicionit të 19-të të TIFF!
@ the Movies 14:47 25/09/2021
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021