“At The Movies” ju zbulon premierat e fundit të Cineplexx dhe arsyet se pse nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies • 11:32 18/12/2021
Të ftuar në këtë episod të "At The Movies" me Arta Sinamatin dhe Edi Hallaçin, ishin Eri Mane dhe Klemi Sinakoli për të diskutuar mbi premierat e fundit që po transmetohen në Cineplexx. Ja se pse i sugjerojnë ata... Eri Mane Klemi Sinakoli Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizii
Filmat e animuar të dubluar në shqip, një improvizim nga Erion Dushi dhe Lorenc Kaja!
@ the Movies 14:05 21/05/2022
Njihuni me zërat që fshihen pas filmave të dubluar në shqip, personazhet me të cilët jemi rritur!
@ the Movies 14:04 21/05/2022
Zbuloni filmat më të rinj nga Cineplexx!
@ the Movies 14:01 21/05/2022
Elsa Ymeri komenton të rejat më të fundit nga bota e kinematografisë!
@ the Movies 13:17 14/05/2022
Nuk do të donit t’i humbisni filmat më të rinj nga Cineplexx…
@ the Movies 12:55 14/05/2022
Aktori Amri Hasanlliu zbulon më tepër për filmin e ri shqiptar “Legjenda e Bastunit”!
@ the Movies 15:09 07/05/2022
“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” vjen në Cineplexx, ja çfarë duhet të dini!
@ the Movies 15:03 07/05/2022