Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“At The Movies” prezanton premierat më të fundit në “Cineplexx”!
@ the Movies • 18:40 02/10/2021
Këtë episod të "At The Movies" u prezantuan premierat më të fundit në "Cineplexx" që mund t'i ndiqni gjatë kësaj jave. Edison Hallaçi Arta Sinamati Dj Wizii
Klodi Hoxha na zbulon më shumë rreth rolit të tij në filmin më të ri “Internim”!
@ the Movies 09:51 22/01/2022
Njihuni me filmat më të fundit të kinema Cineplexx!
@ the Movies 09:49 22/01/2022
Zbuloni më shumë fakte interesante nga filmi hit i Netflix,”Don’t Look Up”!
@ the Movies 10:43 15/01/2022
Njihuni me premierat më të fundit që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 10:22 15/01/2022
“At The Movies” na njeh me 5 filmat dhe serialet më të mira të vitit 2021!
@ the Movies 11:14 25/12/2021
Zbuloni premierat e fundit të cilat po shfaqen në Cineplexx këtë sezon festiv!
@ the Movies 11:10 25/12/2021
“Hive”, një sukses i madh, regjisorja Blerta Basholli zbulon detajet e rrugëtimit për në Oscar!
@ the Movies 11:33 18/12/2021