Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Aurela Gaçe dhe Stine “rikthejnë” Dr. Florin në mënyrën më të bukur!

Ajo është padyshim një ndër divat e muzikës shqiptare që asnjëherë nuk zhgënjen me projektet muzikore që sjell. Së fundmi Aurela ka treguar se do të vijë në bashkëpunim me producentin e njohur Stine që gjithashtu numëron shumë hite në repertorin e tij. Teksa ka treguar se së fundmi pas pushimeve ka nisur të punojë për albumin e saj më të ri, ajo ka zbuluar dhe një surprizë shumë të bukur për publikun.

Ndërkohë, ditën e sotme Aurela ka postuar një fotografi me Stinen ku ka treguar se së bashku do të “rikthejnë” edhe një herë në skenë Dr.Florin.

 PO VJEN …. “S . F. L” #StineFloriLela #Dr.Flori @stine_records #new#newsong #comingsoon‼️ Një nga këngët e shumta që po punoj për albumin e ri

Nuk dihen detaje të mëtejshme rreth këtij projekti megjithatë jemi kuriozë të shohim se çfarë do të sjellë dyshja.

Rikujtojmë se, Stine dhe Rozana sollën “Serenatën”, e cila erdhi me një ‘trailer’ shumë të veçantë të këngës, tamam si nëpër filma. Kënga u soll me ritme mjaft verore dhe shumë romantike për çiftet e dashuruara. Kënga ka mbi 400 mijë klikime dhe ka plot një muaj nga publikimi.