Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Anja Dervishi

Pas tragjedisë në Houston, Megan The Stallion merr vendimin e rëndësishëm!
Publikohet traileri zyrtar i “And Just Like That”! Ja se çfarë i pret të gjithë fansat e serialit!
Pas suksesit të filmit “Bruised”, Halle Berry arrin një marrëveshje me Netflix!
“Ti je një rome ndryshe, je e arsimuar”/ Brisilda Taço tregon paragjykimet që e kanë përndjekur gjithë jetën!
Nuk dinë të ndalen! Kourtney Kardashian dhe Travis Barker e shfaqin kudo dashurinë e tyre!
Dax Shepard mund të ketë zbuluar mënyrën më të thjeshtë për t’i vënë fëmijët në gjumë!
Gentian Vocaj tregon se çfarë e ngarkon trafikun në Tiranë dhe si të marrin masa qytetarët!
“Jemi një qytet në depresion”/ Denis Dyrnjaja tregon se si ka ndryshuar Tirana ndër vite!
“House of Gucci”, profesori i Kriminologjisë, Ervin Karamuço zbardh historinë e vrasjes së famshme!
“At The Movies” ju njeh me premierat e fundit të Cineplexx që nuk duhet t’i humbisni!
Donald Trump vijon me një ‘lum’ kritikash ndaj Meghan Markle!
Telashe në parajsë! Chiara Ferragni dhe Fedez ndjekin terapi në çift?!
Irina Shayk dhe Bradley Cooper sërish bashkë?!
Vesel Kurtishaj tregon të preferuarin brenda shtëpisë së BBV e deri te marrëdhënia Beatrix-Donald!
Si po shihet loja e banorëve të “Big Brother VIP” nga sytë e Bjordi Mezinit?!
Bjordi Mezini rrëfen ekskluzivisht për TAR gjithçka rreth serialit të tij më të ri “H.O.T”!
Bjordi Mezini rrëfehet, si ka qenë ekperienca e tij në “Big Brother 2”?!
Si t’i kuptojmë deklaratat e fundit të Beatrix dhe Donaldit?!
Nëse edhe ju tërhiqeni nga burra më të mëdhenj në moshë, ky artikull është për ju!
Rrëfehuni, sa prej jush do të donit ta kishin koleksionin e ri të pizhameve nga Rihanna?!
Bradley Cooper rrëfen momentin e papritur kur dikush e kërcënoi me thikë në metro!
Nëse ia ‘shisni’ identitetin tuaj robotëve, firma e teknologjisë ka një dhuratë për ju!
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly i japin fund thashethemeve mbi një ndarje të mundshme!
Ardi Asllani rrëfen, që nga stili i Kryeministrit Edi Rama e deri te mashkulli më trend-i sipas tij!
Jemi në prag festash dhe Ardi Asllani na jep sugjerimet e tij si duhet të visheni dhe jo vetëm!
Adriana Matoshi jep lajmin e hidhur dhe ndan një mesazh të rëndësishëm me ndjekësit!
Jo çdo aktor mund ta bënte këtë sakrificë për një rol, por Gary Oldman po…
Teksa promovonte filmin e saj të ri, aktorja e njohur zbulon se është e infektuar me COVID-19!
Matthew McConaughey i përgjigjet spekulimeve mbi një kandidaturë të mundshme për guvernator të Teksasit!
Top Albania Classics – 27 Nëntor 2021
Sardi Strugaj na zbulon disa të pathëna lidhur me projektet e tij dhe jo vetëm…
Asgjë më shumë se miqësi… Donaldi dhe Beatrix duke u larë së bashku në dush!
Nëse doni që të keni një romancë me kolegun tuaj në punë, ka disa gjëra që duhet të dini më parë!
Asgjë nuk e ndal Tom Cruise në xhirimet e “Mission Impossible 8”!
Keanu Reeves mund ta përshkruajë vetëm me një fjalë filmin “Dune”…
Pink dhe Cristiano Ronaldo bëhen bashkë për një kauzë të veçantë!
Nuk e paskemi ditur, Drake qenka shpatulla ku Adele mund të mbështetet gjithmonë!
Kompania ruse krijon një bust të Elon Musk nga një ‘Tesla Model 3’, por ka një problem…
Hailey Bieber promovon markën e bashkëshortit të saj, Justin ashtu siç i ka hije!