Klea Balliu

5 mënyra për të balancuar nivelin e sheqerit në gjak!
Njihuni me disa sekrete për të jetuar më gjatë!
5 këshilla për një imunitet më të fortë në dimër!
Keni nevojë për më shumë energji? Provoni këto 5 ushqime të pasura me vitaminë B12!
Lehtësoni rrugën drejt menopauzës me këto ushqime që balancojnë hormonet!
Këtë vit, Harry Styles zotëroi stilin e skenës!
Njihuni me fytyrat e reja të stilit të rrugës për vitin 2021!
Si ndryshoi stili i rrugës në vitin 2021, sipas fotografëve të ‘Vogue’!
Zbuloni sekretet e bukurisë së VIP-ave për vitin 2021!
Ushqimet që duhet të konsumoni për të mposhtur migrenën!
Njihuni me ushqimet që luftojnë presionin e lartë të gjakut!
Ja se si të keni fokus, humor dhe kujtesë më të mirë!
Zbuloni 5 gjërat që bën nutricionistja e njohur për t’u ndjerë më mirë gjatë ditës…
Disa receta të thjeshta gatimi për njerëzit që nuk kanë kohë të konsumojnë mëngjesin!
Njihuni me produktin ushqimor “magjik” që përmirëson shëndetin e zemrës!
Njihuni me 5 këshilla gatimi për të reduktuar ankthin!
5 ushqimet më të mira për të konsumuar nëse jeni me diabet!
Disa këshilla për të kursyer para dhe njëkohësisht të hani shëndetshëm!
Zbuloni 5 rreziqet shëndetësore të të ngrënit shpejt…
Ju njohim me disa këshilla për kujdesin e shëndetit oral!
Zbuloni se cila është koha më e mirë për të marrë vitaminat tuaja…
Si e lehtëson stresin miqësia mes grave dhe vajzave?
6 ushqime që duhet të konsumoni për të pasur flokë të shëndetshëm…
Njihuni me disa këshilla se si të kujdeseni për shëndetin tuaj mendor këtë sezon dimri!
Pse po tërhiqemi drejt fustaneve ngjyrë të zezë këtë sezon festash?!
Njihuni me ushqimet që pastrojnë mëlçinë tuaj!
Disa mënyra për të shmangur plakjen e parakohshme!
Zemër e shëndetshme, humor më i mirë!
6 ushqime që ulin rrezikun e kancerit të gjirit!
4 mënyra për të përmirësuar rutinën tuaj të mëngjesit!
Ariana Grande duket rrëzëllitëse teksa performon këngën e saj më të re…
Njihuni me ushqimet më të mira kundër virozave të stinës!
Gjithçka që duhet të dini për etiketat e vezëve!
Vanessa Hudgens tregon rutinën e make up-it të saj dhe produktet që përdor…
Transformimet më të mëdha të flokëve të VIP-ave për vitin 2021!
Disa këshilla thelbësore për shëndetin tuaj gjatë stinës së dimrit!
Çiftet e famshme që u veshën plot stil këtë vit!
Gjithçka që duhet të dini nga koleksioni më i ri i “Dundas x Revolve”!
A jeni gati?! Vetullat e holla janë sërish trend!