Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Marisa Karabeci

Aktorja e njohur Uma Thurman sapo na zbuloi sekretin e saj më të “errët”!
Brenda “perandorisë” së Tom Ford dhe burrit të tij të ndjerë!
Vendosmërinë e Nicolas Cage do të donim të gjithë! Aktori i njohur nuk heq dorë kurrë nga…
Nuk ka qetësi për ta! Dyshja Angelina-Brad tanimë përballen me konfliktin e rradhës!
Çmimi më i lartë në histori për një vepër latino-amerikane, piktura e Frida Kahlo-s tanimë në ankand!
Eksluzivisht për TAR/Mentor Haziri zbulon detaje të pathëna rreth këngëve të tij!
Njihuni me emrat e mëdhenj të muzikës që do t’i bashkohen hapjes së Kampionatit të Botërorit!
Shtëpia e aktorit të njohur Will Smith përfshihet nga flakët!
Tragjike! Gjendet e pajetë blogerja e njohur ndërkohë fati i të fejuarit të saj ende mister!
E kush i dëshiron flokët e thinjur para kohe?! Por nëse tashmë i keni ato, keni mungesë të kësaj vitamine!
Bëjani vetes këtë të mirë sepse lëkura do t’ju falenderojë, arsyet pse duhet të hani çdo ditë arra!
Modelet transgjinore që e çuan modën në një tjetër nivel!
“Afër detit afër mbretit”/Nëse jeni çdo ditë përballë tij, keni këto benefite!
Koleksioni i ri i fustaneve të nusërisë nga stilistja aziatike Vera Wang, thjesht një ëndërr!
Të gjithë sapo u konfuzuan, njihuni me risinë më të re nga seriali “And Just Like That”!
Kjo birrë e re amerikane është e jashtëligjshme në disa shtete për këtë arsye!
Shuhet nga jeta në moshën 55-vjeçare aktori i njohur Anthony Johnson!
Jeff Bezos, një miliard dollarë për të mbrojtur tokën dhe detin!
Stilin e pantallonave “qesharake” sapo na e solli nëna e motrave të famshme Hadid!
Sozia më e bukur që mund të kishte Eminem është pikërisht vajza e tij!
Ju prezantojmë me versionin e ri kinez të TikTok-ut!
Shoqe të tilla paçit! Kim Kardashian i dhuron për ditëlindje mikes së saj dhuratën super luksoze!
Shpallen fituesit e fotografisë më të mirë astronomike të këtij viti!
Motrat japoneze shpallen nga “Guinness” si binjaket më të vjetra në botë!
Të famshmit në “Emmy Awards” bëhen për “ujë të ftohtë” nga ndjekësit dhe ne nuk i vëmë faj!
Këngëtarja e hitit “Policeman” në pritje të fëmijës së saj të parë!
Ekskluzivisht për TAR/Diana Mile tregon gjithçka që duhet të dini për aktivitetet e javës pa makina në Tiranë!
Bëri ç’bëri atë që deshi mori, Rudina Dembacaj gati për ceremoninë martesore me Mark Frrokun!
Gjumi i meshkujve dhe hëna e plotë, çfarë i lidh me njëra-tjetrën?
Boll më me udhëzime të pavërteta! Njihuni me studimin e ri në lidhje me obezitetin!
7 zakonet që ju pengojnë të bëni një gjumë të mirë gjatë natës!
Pak regres në kohë nuk bën dëm, stili i personazheve të famshëm të Hollywood-it dikur dhe sot!
10 veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Emmy Awards”!
Më në fund u bind, Adele zyrtarizon lidhjen e saj me Rich Paul me foton më të bukur!
Komediani i njohur Chris Rock rezulton pozitiv me COVID-19 edhe pasi ishte i vaksinuar!
Zoë Kravitz ka një përgjigje për të gjithë kritikët e fustanit të saj në “Met Gala”!
Krahasoi vlerën e rrjeteve sociale me atë të makinave, kreun e Instagram e gjen “belaja”!
Anije apo qytet?! “Wonder of the Seas”, mrekullia më e re në botë!
Qindra aplikime “online” për të marrë pasaportën e shtetit më të vogël në botë!