Migena Komici

Emocionuese! Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë…
Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të dytë…
Familja Kardashian nuk e mbështesin Caitlyn Jenner për fushatën elektorale! Ja arsyeja…
Zac Efron është ‘shpërfytyruar’ fansat mendojnë për ndërhyrje kirurgjikale!
Vajza keni komplekse me gjatësinë? Problemi juaj mbaron këtu…
Nuk është hero vetëm në filma! Tom Cruise shpëton kameramanin e tij…
Rita Ora në një romancë me regjisorin 45 vjeçar?!
Shenjat e horoskopit që do të fitojnë më shumë para gjatë muajit maj
Shumë larg muzikës… Alban Skënderaj zbulon ‘profesionin’ që mund të kishte sot!
“Dita e 8” bën bashkë të gjithë krerët më të lartë fetar në një program kushtuar njeriut!
Sa rëndësi ka dita e votimit për Edi Manushin?
Ngjashmëria e Atalantës dhe Antonelës së ‘Për’puthen’ ju lë pa fjalë!
Kondicioner nën bluzën tuaj – shpikja më e re nga Sony!
Besjana Guri jep mesazhin për mbrojtjen e lumit Vjosa
“Më përpara e mbaje festën me këngë Regaton, House, ndërsa sot…”, për më shumë flet Johnny DJ!
Vin Veli: “Nuk mund të jesh në “Lounge” dhe të luash muzikë turbo-folk”
DJ Benito: “Shqiptarët në dasmë nuk vijnë për të më kërkuar këngë, por…”
Pas ndarjes nga Alex, Jennifer Lopez hidhet në krahët e ish-it?
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
‘Kush ka lexuar gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin
Tequila Quizz – Salsano dhe Paloma
“Burri që nuk tradhëton gruan nuk është burrë” Mitro Çela në përballje me astrologen…
Mitro Çela: ‘Grida Duma më josh…’
“Dita e 8” bën bashkë të gjithë krerët më të lartë fetar në një program kushtuar njeriut!
Ekskluzive/ Jonida Vokshi pohon në TAR serialin me Ermal Mamaqin, zbuloni detajet…
Frymësueze! Vetëm Cardi B mund të kombinojë flokët me çantat
A i ka sjellë ndonjëherë probleme diferenca e moshës me bashkëshortin? Flet Adelina Tahiri
Libri në radio: “Pa pikë, pa presje” libri i shkruar ëmbëlsisht në gegnisht nga Ardian Ndreca…
Patronazhisti në 1001 këndvështrime…
‘Kush ka lexuar mirë gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin e saj…
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Kledi Kadiu baba për herë të dytë, gjininë e bebit e zbuloi vajza e tij
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Këngëtari i njohur do të lançojë linjën e re të manikyrit të thonjve!
Kësaj i thonë të eksperimentosh! Njihuni me trendin e flokëve që po bëhet viral…
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?