Kreizia Velija

Neritan Liçaj: “Ja përgjigja ime nëse më kapin pa maskë në rrugë”
Top Awards: Vendin e parë e kap Stresi…
Këto fjalë të Francesco Totti për humbjen e babait do t’ju përlotin!
Urimi i Stresit për ditëlindjen e ish-kryeministrit Berisha: “Shpresa vdes e parafundit, i fundit vdes ti”
“2020 Billboard Music Awards”, lista e plotë e fituesve
Moderatorja e njohur italiane preket nga Covid-19
Emocione të mëdha, John Legend performon për herë të parë pas humbjes së bebit
Në proces divorci por Cardi B u pa duke festuar me Offset
Si ta festojmë Halloween-in në kohë pandemie?!
Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë
Dedikimi për bashkëshorten e ndjerë, emocionon John Travolta
Besa Kokëdhima reagon ndaj Renato Mekollit në “Hell’s Kitchen”: “Ky është bullizëm”
Selena Gomez për herë të parë në një ‘thriller’
Bes Kallaku nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në “Portokalli”
Mërkuri hyn në prapavijë pikërisht sot, ja si ndikon kjo në shenjën tuaj…
Krijohet aplikacioni që ndihmon të prekurit nga Dementia
Motrat Kardashian bëhen pjesë e nismës në ndihmë të armenëve etnikë
Alan Moore kundër filmave me superheronj!
Top Awards: Capital T “vjell” të gjithë albumin online
Shkatërrohet karriera e modeles së famshme, tashmë endet rrugëve pa asgjë
Sandra Bullock për herë të parë si producente, ja filmi që po tërheq vëmendjen e të gjithëve…
Kur ish i dashuri të turpëron publikisht…sërish
Elita Rudi zbulon çfarë nuk pëlqen tek Gjiko: “Ka qenë shumë e rëndë për ta pranuar”
Sara Karaj mori dhuratën e dytë nga partneri, propozimin e shumëpritur për martesë
Kanye West merr votën e parë në zgjedhjet presidenciale në SHBA
Sacha Baron Cohen zbulon momentet më të rrezikshme të xhirimet të një skene filmi
Si u arrit vjedhja e shitja e një dorëshkrimi nga 230 milionë paund në 50 paund?!
Top Awards: Kënga më e “zhveshur” e Young Zerkas. Artisti tregon zërin e tij me një këngë që ka premisa të bëhet hit
Albani një dedikim romantik Miriamit: “Pa ty asgjë s’do të ishte e mundur”
Andrra zbulon se kush e ka frymëzuar krijimin e albumit të saj të parë muzikor
Cardi B zgjedh stilisten shqiptare për fustanin e veçantë të ditëlindjes
Rita Ora ka një mesazh për të gjitha vajzat shqiptare…
Brad Pitt sërish në gjyq me ish-bashkëshorten, kërkon kujdestari të barabartë të fëmijëve
Top Awards: Nga “La Familia”, zbuloni Romeo dhe nuk është ai i Zhuljetës!
Bella Hadid kthen avionin në klub privat
Top Albania Classics – 3 Tetor 2020
Arbana Osmani ka diçka për t’i thënë kritikëve për videot e fundit të postuara në Instagram
Tyga i dërgon mesazh Rinës, reperja e kërcënon me të dashurin shqiptar
Ledri dhe Sara apo Justin dhe Hailey, cili nga çiftet ka pozuar më bukur?