Celebrities Gossip Showbiz

Babë e bir si dy miq të pandashëm! Djali i vogël e shoqëron Drake kudo!

Drake dhe djali i tij Adonis Graham dolën të enjten mbrëma në Scotiabank Arena në Toronto, Ontario, teksa u ulën për të parë Toronto Raptors përballen me Philadelphia 76ers. Reperi 35-vjeçar kanadez u pa me modelin e tij të ri me gërsheta teksa kishte veshur një kostum tërësisht të zi. Djali i tij i vogël, të cilin ai e ka me Sophie Brussaux, kishte veshur një veshje të ngjashme tërësisht të zezë. Dyshes babë-bir iu bashkuan edhe disa miq të Drake.

Drake debutoi me pamjen e tij të re muajin e kaluar përpara se të ndiqte përfundimisht selfie-n e tij origjinale në banjë me një foto që ndante modelin e flokëve me djalin e tij. Gërshetat tradicionale me kurriz të drejtë mund të jenë një stil i ri për reperin e “Way 2 Sexy”, por janë kthyer në një pamje kryesore për 4 vjeçarin dhe flokët e tij biondë kaçurrela dhe të dendura. Para ndeshjes së kësaj jave, të dy ishin parë në disa nga ndeshjet e basketbollit të Torontos këtë sezon, duke përfshirë një ndeshje të 8 shkurtit kundër Chicago Bulls.

Muajin e kaluar, reperi ndau në Instagram një video të adhurueshme të tij dhe Adonisit duke kaluar pak kohë së bashku. Në klip, të dy zhvillojnë një bisedë për lartësitë e tyre përpara se i vogli i Drake të tregojë aftësitë e tij në frëngjisht. Në fillim të videos, Adonis pyet Drake nëse ai “do të jetë shumë më i madh se unë”, për të cilin muzikanti i “God’s Plan” përgjigjet:

Unë nuk mendoj kështu, ti je goxha i gjatë.

Kujtojmë gjithashtu se në ditën e babait në SHBA të gjithë kanë bërë dedikime të bukura për baballarët e tyre duke ndarë dhe fotot më të ëmbla me fansat në rrjetet sociale. Reperi i famshëm Drake ka bërë diçka tjetër, si rrallëherë ai ka postuar një foto të djalit të tij Adonis i sapo zgjuar nga gjumi. 33-vjeçari ka uruar të gjithë meshkujt që kanë fëmijë gëzuar ditën e babait duke shfaqur me krenari vogëlushin e tij.