Celebrities Gossip Showbiz

Babë e bir te Gala për UNICEF, David dhe Romeo Beckham shkëlqejnë…

David Beckham u shfaq teksa qëndronte përkrah djalit të tij Romeo në Gala për Unicef ​​UK. Ish-futbollisti 46-vjeçar dhe djali i tij 19-vjeçar dukeshin të dy të mrekullueshëm teksa pozonin për foto me kostumet e tyre të zeza dhe këmishat e bardha.

Ata të dy mbanin këpucë dhe orë të lëmuara për të kompletuar pamjen e tyre në eventin vjetor të mbledhjes së fondeve të fundvitit në Outernet London. Ish-kapiteni i Anglisë, i cili ka Romeon me gruan e tij Victoria Beckham, po tregonte gjithashtu me krenari një simbol blu të Unicef-it në xhaketën e tij.

David është një ambasador i vullnetit të mirë i bamirësisë dhe shpesh punon ngushtë me ta. Ai gjithashtu drejton “7: The David Beckham Unicef ​​Fund”. Paratë e mbledhura në gala të së mërkurës do të shkojnë për të ndihmuar fëmijët anembanë globit duke iu përgjigjur gjithashtu urgjencave në mbarë botën.

Dalja e Romeos me babanë e tij vjen pasi e dashura e tij modele Mia Regan ekspozoi disa nga artikujt e rinj të nënës së tij Victoria nga gama e veshjeve të saj dimërore. David zbuloi muajin e kaluar se vajza e tij 10-vjeçare e kishte lënë me hundë të gjakosur pasi dyshja po ziheshin. Duke përdorur rrjetet sociale, David u tregoi fansave të tij se vajza Harper e kafshoi ndërsa ai e guduliste.