Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe • 17:04 16/06/2021
Kush ka nevojë për barcaleta, tashmë di se ku t'i gjejë... Në asnjë episod të emisionit "Ndryshe" nuk mund të mungojnë batutat. Njihuni me batutën e javës, momentit më argëtues të ditës... Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021
Xheisara: “Këtë vit kam kuptuar që unë një herë kam dashuruar, edhe jam dashuruar me…”
Ndryshe 16:51 21/07/2021
“Barcaleta e Javës”/ Kërkesa e fundit e bashkëshortit për gruan ditën e vdekjes… Adi Pojana, Salsano Rrapi
Ndryshe 15:26 15/07/2021
Florian Agalliu zbulon se cilat aktore do të zgjidhte për të luajtur një film erotik!
Ndryshe 21:45 14/07/2021
A do të pranojë Dasara Karaiskaj të bëhet pjesë e radios “Vala Blu” në Vlorë?
Ndryshe 20:36 14/07/2021
Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa: “Po, më kanë kërcënuar, në mënyrë të përsëritur madje…”
Ndryshe 20:35 14/07/2021
Meri Shehu në “Ndryshe”: “Mirë që janë vajzat që po ju tundojnë…”
Ndryshe 19:40 07/07/2021
Barcaleta e javës në “Ndryshe” bën fjalë për ciklin menstrual të një prostitute!
Ndryshe 19:36 07/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Drini Zeqo të lë “TV Klan” për një televizion në Vlorë?
Ndryshe 18:49 07/07/2021
Ema Andrea surprizon në “Ndryshe”: “Rama është aktori më i mirë…”
Ndryshe 18:20 07/07/2021
Ermal Mamaqi kërkon 10 mijë euro vetëm për të ngrënë…
Ndryshe 15:39 01/07/2021
Lëngu magjik i gjinekologut që bën mrekullira dhe ju lë me binjak! “Barcaleta e Javës”
Ndryshe 15:28 01/07/2021
Nga politikani që ka më shumë inat deri te skuadra e zemrës, Pano Soko i zbulon të gjitha në TAR!
Ndryshe 19:35 30/06/2021
Barcaleta e javës për dashurinë në çift, si shkon marrëdhënia mes gruas dhe rrobaqepësit? Salsano Rrapi, Adi Pojana
Ndryshe 17:51 23/06/2021
500 euro për një prezantim! E pranon aktori Ledio Lako ofertën me kushte të ‘çuditshme’ nga ‘kurthi’ i Salsanos dhe Adit?
Ndryshe 17:38 23/06/2021
Jo vetëm në punë, Erjona dhe Salsano i kanë gjërat e ndara dhe diku tjetër! Aktorja na ka zbuluar disa detaje nga jeta e tyre private…
Ndryshe 17:27 23/06/2021
Pastor Akil Pano: “Kërkesat e komunitetit LGBTIQ i konsideroj akte kriminale!”
Ndryshe 17:18 23/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, zbuloni si reagon Klajdi Haruni gjatë kësaj ‘kamere të fshehtë’ në radio…
Ndryshe 18:29 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Ori Nebiaj në kurthin e Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 17:37 16/06/2021
Erion Isai zbulon arsyen pse Lulzim Basha nuk e pëlqen aspak: “Lulzim Basha më ka shumë inat…”
Ndryshe 17:25 16/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe 17:04 16/06/2021
Aurela Gaçe zbulon në “Ndryshe” nëse do të donte të bëhej përsëri nënë!
Ndryshe 16:53 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Dojna Mema të bëhet pjesë e një agjencie turistike?
Ndryshe 15:58 09/06/2021
Violinistja e famshme Ines Memisharaj, vjen me projektin e saj më të ri muzikor “Zaman”
Ndryshe 15:43 09/06/2021
Antonela Berishaj: “Kam njohur gruan e Saimir Tahirit, ai më duket shumë…”
Ndryshe 15:22 09/06/2021
Pranvera Xhafa: “Në verë tradhëtojmë më shumë, ndërsa në dimër të gjithë jemi më familjarë dhe të dashur!”
Ndryshe 15:19 09/06/2021
Eno Popi, nuk ka paguar kredinë?!
Ndryshe 20:49 02/06/2021
Xhemi Shehu zbulon profesionin e ëndrrave!
Ndryshe 20:47 02/06/2021
Salsano zbulon pamundësinë fizike për të mbajtur pesha
Ndryshe 20:46 02/06/2021
Një çift të moshuarish ‘çmendin’ doktorin! – Barcaleta 1
Ndryshe 20:45 02/06/2021
Mbretëria e Borëbardhës pushtohet nga shqiptarët
Ndryshe 20:44 02/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një të burgosur…
Ndryshe 16:15 26/05/2021
Barcaleta e Javës – I pashkolluari që krijoi biznesi e tij…
Ndryshe 16:14 26/05/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”
Ndryshe 16:13 26/05/2021
Fatbardh Kadilli: “Kam 8 vite në politikë dhe nuk kam marr asnjë rrogë!”
Ndryshe 16:12 26/05/2021
Ja pse Elma Doresi nuk dëshiron të martohet me një aktor apo regjizor!
Ndryshe 16:11 26/05/2021