Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Aktualitet Politikë

Basha iu përgjigjet akuzave: Berisha po vendos veten mbi PD-në!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i ka cilësuar akuzat e Sali Berishës një akuzë qesharake, e ndërsa thotë se gjithçka bën dhe thotë ish-Kryeministri, e ka në mbrojtje të interesave personale.

“Njeriu që po vendos veten e tij mbi PD-në dhe mbi demokratët, po bëhet gjithmonë e më qesharak me trillimet dhe gënjeshtrat e tij. Qëndrimet e tij pas 9 shtatorit, tregojnë se ai nuk njeh kufi në çfarë thotë e çfarë bën vetëm për të mbrojtur interesat e tij personale. PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Sali Berishës”, shkruan Basha.

Vijon …