Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Bashkohen Nora dhe Roberti, cila është arsyeja?

Robert Berisha ka postuar disa foto e video në InstaStory duke na ngrohur zemrat me vogëlushen e tij, Renée. Këngëtari edhe herë të tjera e ka shfaqur të bijën, duke na treguar se është një baba shumë i përkushtuar.

Mirëpo, sot është një ditë e veçantë për Robertin dhe Norën, pasi vogëlushja e tyre ka ditëlindjen dhe bën plot gjashtë vjeçe. Përveç Renées ditëlindjen gjithashtu e ka edhe mikja e saj më e mirë, qenushja Nina. Këtë e ka bërë të ditur vetë Roberti në InstaStory.

Ndërkohë, një faqe e fansave të Norës ka postuar foto të vajzës së tyre, dhe Roberti e ka ripostuar.

Kujtojmë, se dyshja mban marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin edhe pas ndarjes së tyre të bujshme.