Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Beatrix Ramosaj: “Jam shumë mirënjohëse për dhuratën e jetës”, çfarë e lumturoi kaq shumë këngëtaren në ditën e ditëlindjes

Ditën e 27 vjetorit të saj, Beatrix Ramosaj ka marrë si dhuratë edhe dy çmime shumë të rëndësishme për të në sferën profesionale. Këngëtarja ka fituar çmimin si “Interpretuesja më e mirë femër” dhe “Regjia më e mirë”.

Me anë të një postimi në Instagram, Beatrixa ka treguar sa mirë njohëse dhe e lumtur ndihet për këtë fakt.

Sot është 27-vjetori im i lindjes! Rritem një vit më shumë dhe nuk jam ndjerë kurrë më mirënjohëse për dhuratën e jetës. Mendoj se kam mësuar kuptimin e vërtetë ose versionin tim të kërcimit në shi.

Teksa, pak orë më parë këngëtarja bukuroshe tregoi se ka një surprizë për ne, pikërisht sot ditën e ditëlindjes së saj. Ndoshta një këngë të re? Nuk e dimë ende, por na mbetet të presim.